SZKOLENIE DIGITAL MARKETING – 8 h

1. Wprowadzenie do marketingu cyfrowego:
  • Definicja marketingu cyfrowego i jego rola w dzisiejszym biznesie.
  • Kluczowe elementy marketingu cyfrowego: SEO, SEM, e-mail marketing, marketing w mediach społecznościowych, content marketing.
  • Znaczenie marketingu cyfrowego w budowaniu marki i generowaniu sprzedaży.
  1. SEO (Search Engine Optimization):
  • Co to jest SEO i dlaczego jest ważne dla biznesu.
  • Kluczowe czynniki rankingowe w SEO: treść, słowa kluczowe, linki, struktura strony.
  • Praktyczne wskazówki do optymalizacji strony internetowej pod kątem SEO.
  1. SEM (Search Engine Marketing):
  • Co to jest SEM i jak działa Google Ads.
  • Tworzenie i optymalizacja kampanii w Google Ads: słowa kluczowe, grupy reklam, strony docelowe.
  • Znaczenie wskaźników jakości w Google Ads i ich wpływ na wyniki reklam.
  1. Marketing w mediach społecznościowych:
  • Rola mediów społecznościowych w marketingu cyfrowym.
  • Omówienie popularnych platform społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn.
  • Tworzenie strategii marketingowej na platformach społecznościowych: tworzenie treści, budowanie zaangażowania, analiza wyników.
  1. E-mail marketing:
  • Znaczenie e-mail marketingu w budowaniu relacji z klientami.
  • Tworzenie skutecznych kampanii e-mail marketingowych: segmentacja listy, personalizacja treści, testowanie różnych wariantów.
  • Narzędzia do zarządzania kampaniami e-mail marketingowymi i analizy wyników.
  1. Content marketing:
  • Co to jest content marketing i jak wpływa na budowanie marki.
  • Tworzenie wartościowych treści: artykuły, blogi, infografiki, wideo.
  • Dystrybucja treści: strategie promocji, SEO, social media, e-mail marketing.