Strefa Rozwoju jest prężnie rozwijającą się firmą szkoleniową. Powstała w 2016 roku na bazie doświadczeń zawodowych ludzi nią zarządzających. Doświadczenia te wywodzą się z wieloletniej pracy w działach szkoleń i zarządzania instytucjami edukacji ustawicznej. Organizujemy profesjonalne kursy zawodowe i szkolenia w zakresie kompetencji twardych i miękkich, skierowane zarówno do osób indywidualnych i chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak również dla instytucji publicznych, organizacji non-profit, firm prywatnych, szkół i uczelni.

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku edukacyjnym od 2016 roku. Zrealizowaliśmy tysiące godzin kursów i szkoleń

TRENERZY

Nasi Trenerzy to specjaliści i praktycy z wieloletnim doświadczeniem

JAKOŚĆ

Tworzymy praktyczne programy i organizujemy szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

ROZWÓJ

Stale poszerzamy ofertę naszych szkoleń, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów

KORZYŚCI

Podnosimy kompetencje naszych Klientów, organizujemy też egzaminy zewnętrzne nadające kwalifikacje